Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1969 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 71 x 56 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 79 x 64 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Prachtig werk van de Amerikaanse Pop-Art kunstenaar Mel Ramos. Litho op geschept papier, met linksonder blindstempel van de uitgever. In verso rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd (69) en linksonder genummerd (5/100). Het volledige blad in zeer mooie lijst, achter glas. Voor de foto's van de achterkant is het paneel even verwijderd en daarna weer teruggeplaatst. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 79cm x 64cm (incl. lijst), 71cm x 56cm (blad)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 26-5-2020 um 22:48 |
Endzeit | 27-6-2020 um 21:49 |