Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1969 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 49 x 32 cm (h x b) |
Passepartout | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 125/140 |
Schilderachtige kleurenhoutsnede van Mieke Burgers-Witteveen op dun Japans papier. Beeldformaat 49 x 32 cm (blad 65 x 50 cm). Oplage 125/140 en jaar 1969. Voluit gesigneerd met potlood. Opgenomen in passepartout. Goede staat.
Dit werk wordt gratis verzonden.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 15-7-2018 um 14:36 |
Endzeit | 28-7-2018 um 11:40 |