Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 49 x 32 cm (h x b) |
Passe-partout | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125/140 |
Schilderachtige kleurenhoutsnede van Mieke Burgers-Witteveen op dun Japans papier. Beeldformaat 49 x 32 cm (blad 65 x 50 cm). Oplage 125/140 en jaar 1969. Voluit gesigneerd met potlood. Opgenomen in passepartout. Goede staat.
Dit werk wordt gratis verzonden.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 15-7-2018 om 14:36 |
Eindtijd | 28-7-2018 om 11:40 |