Mieke Burgers-Witteveen - INTERIEUR /// KLEURENHOUTSNEDE VAN MIEKE BURGERS - Verkocht

Mieke Burgers-Witteveen - INTERIEUR /// KLEURENHOUTSNEDE VAN MIEKE BURGERS kopen? Bied vanaf 45!
Mieke Burgers-Witteveen - INTERIEUR /// KLEURENHOUTSNEDE VAN MIEKE BURGERS kopen? Bied vanaf 45!Mieke Burgers-Witteveen - INTERIEUR /// KLEURENHOUTSNEDE VAN MIEKE BURGERS kopen? Bied vanaf 45!Mieke Burgers-Witteveen - INTERIEUR /// KLEURENHOUTSNEDE VAN MIEKE BURGERS kopen? Bied vanaf 45!Mieke Burgers-Witteveen - INTERIEUR /// KLEURENHOUTSNEDE VAN MIEKE BURGERS kopen? Bied vanaf 45!Mieke Burgers-Witteveen - INTERIEUR /// KLEURENHOUTSNEDE VAN MIEKE BURGERS kopen? Bied vanaf 45!
  • Mieke Burgers-Witteveen (1924-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekHout/Linosnede
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen49 cm x 32 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125/140

Schilderachtige kleurenhoutsnede van Mieke Burgers-Witteveen op dun Japans papier. Beeldformaat 49 x 32 cm (blad 65 x 50 cm). Oplage 125/140 en jaar 1969. Voluit gesigneerd met potlood. Opgenomen in passepartout. Goede staat.

Dit werk wordt gratis verzonden.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:15-07-2018 om 14:36
Eindtijd:28-07-2018 om 11:40
harwich24hslaan
23 jul. / 20:35
€ 45