Jahr | 1967 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 31 x 41 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Zonder Titel.
Het betreft hier een uniek werk zeer mooi uitgewerkt, mooi van kleur en voorstelling
Techniek: Acryl op linnen gelijmd op board en omringd met een aluminium striplijst die de kunstenaar er zelf omheen gemaakt heeft.
Afm.: 40x30 cm.
Gesigneerd en geannoteerd: Nic Blans '68
Nico Jean Marie Blans sr. (1917-1996) is geboren te Heemstede.
Hij volgde van 1937 tot 1939 de opleiding voor reclame en fotografie aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag.
Hij had les van Paul Schuitema en Gerrit Kilian (fotografie).
Als schilder is hij autodidact en zijn stijl kan gekenmerkt worden als pop-art, synthetisch kubisme en hard edge.
Dit werk is gemaakt en voor verkoop aangeboden ter gelegenheid van de opening Galerie Pykuni 5-4-1968, zoals op de achterzijde staat vermeld.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Startzeit | 29-10-2021 um 21:23 |
Endzeit | 5-11-2021 um 22:18 |
Ort des Objekts | Eindhoven, Niederlande |