Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Leuke houtsnede van de historische stad Veere in Zeeland. Op de voorstelling zien we de huizen en het Stadhuis van Veere. Beeldmaat 27 cm x 15 cm. In de authentieke lijst en met potlood gesigneerd. De kunstenaar is mij onbekend.
Ort des Objekts | Niederlande |
Startzeit | 16-12-2017 um 16:46 |
Endzeit | 23-12-2017 um 22:51 |