Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuke houtsnede van de historische stad Veere in Zeeland. Op de voorstelling zien we de huizen en het Stadhuis van Veere. Beeldmaat 27 cm x 15 cm. In de authentieke lijst en met potlood gesigneerd. De kunstenaar is mij onbekend.
Objectlocatie | Nederland |
Starttijd | 16-12-2017 om 16:46 |
Eindtijd | 23-12-2017 om 22:51 |