Herman Brood - Handgemaltes 3D-Bild in großer Version: Elvis (mit Zertifikat Xandra Brood)
Luis Filcer - Siebdruck auf Papier – Titel: „El Jurado“
Herman Brood - Harzstatue (neu) – Pferdestärke (mittlere Version)
Philip Vencken - Acryl auf Leinwand, Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
prachtig stilleven van onbekend kunstenaar,
dit schilderij is gemaakt in 1910 op een eiken paneel,
het stelt een hangende vaas voor met een bos mei klokjes,
het is in perfecte staat,en heeft een mooie verfstructuur,
het werk is mooi ingelijst met een gebronzeerde en uitgewerkte kader in massief hout,
de afmetingen zijn 50cmX36cm met kader,en 40cmX27cm zonder kader,
achteraan op het paneel is de datum 1910 vermeld,alsook een boodschap voor tante Mieke,
De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.
Word aangetekend en verzekerd verzonden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Borgerhout, Belgien |
Ort des Objekts | Borgerhout, Belgien |
Startzeit | 20-2-2018 um 23:35 |
Endzeit | 25-2-2018 um 21:35 |