Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
prachtig stilleven van onbekend kunstenaar,
dit schilderij is gemaakt in 1910 op een eiken paneel,
het stelt een hangende vaas voor met een bos mei klokjes,
het is in perfecte staat,en heeft een mooie verfstructuur,
het werk is mooi ingelijst met een gebronzeerde en uitgewerkte kader in massief hout,
de afmetingen zijn 50cmX36cm met kader,en 40cmX27cm zonder kader,
achteraan op het paneel is de datum 1910 vermeld,alsook een boodschap voor tante Mieke,
De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.
Word aangetekend en verzekerd verzonden.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Borgerhout, Belgique |
Le lot se trouve à | Borgerhout, Belgique |
Heure de début | 20-2-2018 à 23:35 |
Heure de fin | 25-2-2018 à 21:35 |