Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Olivier Julia - Signierter Siebdruck – XIII/XXII – Kleine Auflage – „Fenetre en Hiver I“
Wim Beuning - Affen - Farblithographie
Afmetingen 100 x 70 cm
Acryl op doek, 3 figuren die bijna letterlijk door het doek heen lijken te komen.
Het rood is op het doek geplakt.
Niet gesigneerd
Voorkeur voor ophalen in Schoonhoven, dit ivm met de afmetingen en kwetsbaarheid.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Schoonhoven, Niederlande |
Ort des Objekts | Schoonhoven, Niederlande |
Startzeit | 3-8-2017 um 21:01 |
Endzeit | 17-8-2017 um 21:01 |