Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
NB scheur rechterzijde.(over de gehele linkerarm van het meisje)
meerdere ouderdomsverschijnselen : vouwen , rafelrandjes etc.
31,5 x 48 cm.
Handgesigneerd.
Startzeit | 22-10-2016 um 23:10 |
Endzeit | 5-11-2016 um 22:10 |