Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1918 voorstellende een man met hengel in een roeiboot.
Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Beeldmaat 9,6 cm x 16 cm. Bladmaat 12 x 19 cm.
Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 3-10-2017 um 19:28 |
Endzeit | 17-10-2017 um 19:28 |