Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Tekening in inkt.
Afmetingen afbeelding binnen de lijnen, ca 53 x 36 cm.
Afmetingen incl lijst. 64 x 44 cm.
Gesigneerd rechtsonder.
Links; Rhenen.
Ingelijst.
Prima staat!
Verzending aangetekend. (Zonder het glas!)
Ophalen uiteraard mogelijk. MET glas!
Ort des Objekts | Waalwijk, Niederlande |
Startzeit | 7-6-2018 um 18:14 |
Endzeit | 16-6-2018 um 16:25 |