Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een oud olieverfschilderij op paneel van (waarschijnlijk) een Franse kunstenaar met een voorstelling van een stadsgezicht in Parijs. Getiteld “Paris”.
Het werk is gesigneerd. Helaas hebben wij de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben we geen verdere informatie over de kunstenaar.
Niet ingelijst. Het paneel heeft wel een ophanghaakje en kan ook zo aan de muur.
Afmetingen: 39,5 x 44 cm.
Herkomst: Uit de nalatenschap van de in januari 2016 overleden verzamelaar/kunsthandelaar F. Nederstigt jr., zoon van de kunstverzamelaar F. Nederstigt sr. uit Haarlem.
Conditie: Het werk heeft slijtplekjes langs de randen en heeft 2 plekjes met verfverlies aan de rechterkant. Het werk zou schoongemaakt kunnen worden.
Zie ook de foto’s.
Titel: “Paris”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Olieverf op paneel.
Jaartal: Onbekend. Waarschijnlijk 1e helft van de 20e eeuw.
Afmetingen: 39,5 x 44 cm.
Ingelijst: Nee.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 15-4-2017 um 14:06 |
Endzeit | 28-4-2017 um 21:06 |