Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : " Berglandschap "
Datering : 1935
Medium / Techniek : inkt op papier
Maten : 46 x 50 cm (papiermaat)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : redelijk / verkleuring aan de randen en klein scheurtje in papier rechter bovenhoek
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 10-6-2017 um 12:33 |
Endzeit | 24-6-2017 um 22:33 |