Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Ossip Zadkine
Lithografie uit 1966 op zwaar geschept papier
Met droogstempels van het atelier van Zadkine (O.Z.) en de uitgever Wolfgang Ketterer (W.K.)
Grootte van de oplage: 65 + e.a.
Dit exemplaar: epreuve d'artiste
Bladgrootte: 65,5 x 50,5 cm
Motiefgrootte: 32,0 x 45,0 cm
In zeer goede staat
ZZIM
Startzeit | 17-4-2018 um 16:10 |
Endzeit | 1-5-2018 um 16:10 |
Ort des Objekts | Delft, Niederlande |