Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Paolo Boni.
Titel: Zonder titel. (Vogel)
Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.
Afmetingen blad: 44 x 65 cm.
Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: V / XXV.
Conditie: In perfecte staat.
ZZIM
Startzeit | 5-5-2018 um 3:36 |
Endzeit | 11-5-2018 um 20:36 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |