Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Paolo Boni.
Titel: Zonder titel. (Vogel)
Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.
Afmetingen blad: 44 x 65 cm.
Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: V / XXV.
Conditie: In perfecte staat.
ZZIM
Starttijd | 5-5-2018 om 3:36 |
Eindtijd | 11-5-2018 om 20:36 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |