Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2000 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 75 x 55 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 19/200 |
Leuke zeefdruk van Peter Langenberg in goede staat. Uit 1993. Formaat 76 x 56 cm. Uit een oplage van 200 is dit nummer 19.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden bekeken en/of opgehaald in onze galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 4-11-2022 um 19:51 |
Endzeit | 18-11-2022 um 22:30 |