Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Krijttekening van Peter Schenk uit 1988. De tekening is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar en gedateerd. Ook is er een signatuur , rechtsonderin bij de tekening .Afmetingen tekening: h14,5 x b25 cm. Afmetingen blad: h50 x b40 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Rechtsboven zit een vouw in het witte gedeelte. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 22-12-2017 um 19:23 |
Endzeit | 29-12-2017 um 21:23 |