Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Krijttekening van Peter Schenk uit 1988. De tekening is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar en gedateerd. Ook is er een signatuur , rechtsonderin bij de tekening .Afmetingen tekening: h14,5 x b25 cm. Afmetingen blad: h50 x b40 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Rechtsboven zit een vouw in het witte gedeelte. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-12-2017 à 19:23 |
Heure de fin | 29-12-2017 à 21:23 |