Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Stil | Realistisch |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 51 x 74 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 60 |
Typisch jaren 70 werk van de Tsjechische kunstenaar Petr Hampl. Plezier in de branding, wie wil dat niet? Nu nog gewoon verhandelbaar maar als het huidige culturele klimaat zich zo doorontwikkeld dan is dit soort kunst binnenkort de nieuwe “entartete” kunst ;-)
Ets op papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voor mij niet leesbaar) en genummerd (15/60). In goede conditie; blad is egaal (licht) verkleurd en er zitten wat lichte kreukjes aan de randen van de marges, en er is op een paar plaatsen sprake van wat foxing. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 74cm x 51cm (blad), 59cm x 41cm (beeld)
ZZZW
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Blad is egaal (licht) verkleurd, er zitten wat lichte kreukjes aan de randen van de marges, en er is op een paar plaatsen sprake van wat foxing. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 10-6-2019 um 8:21 |
Endzeit | 24-6-2019 um 19:30 |