Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Réaliste |
Sujet | Marine |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 51 x 74 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 60 |
Typisch jaren 70 werk van de Tsjechische kunstenaar Petr Hampl. Plezier in de branding, wie wil dat niet? Nu nog gewoon verhandelbaar maar als het huidige culturele klimaat zich zo doorontwikkeld dan is dit soort kunst binnenkort de nieuwe “entartete” kunst ;-)
Ets op papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voor mij niet leesbaar) en genummerd (15/60). In goede conditie; blad is egaal (licht) verkleurd en er zitten wat lichte kreukjes aan de randen van de marges, en er is op een paar plaatsen sprake van wat foxing. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 74cm x 51cm (blad), 59cm x 41cm (beeld)
ZZZW
État | |||
État | Bon | ||
Blad is egaal (licht) verkleurd, er zitten wat lichte kreukjes aan de randen van de marges, en er is op een paar plaatsen sprake van wat foxing. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-6-2019 à 8:21 |
Heure de fin | 24-6-2019 à 19:30 |