Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Sonstiges |
Zeitraum | 2000 bis heute |
prachtig lotje porceleinen objecten,
het lotje bestaat uit 7 stuks,
het totaal is in perfecte staat zonder beschadigingen,
het bestaat uit een Japanse vaas van IMARI SAJI Japan,en een deksel vaas van IMARI SAJI Japan,
verder bestaat dit uit 1X deksel bonboniére in de vorm van een appel,
3X porceleinen crazy frogs,
1x beeldje van een mooi meisje,genummerd en getekend,
echt een zeer mooi lotje,dat zijn prijs waard is.
Ort des Objekts | Antwerpen, Belgien |
Startzeit | 13-3-2018 um 17:29 |
Endzeit | 17-3-2018 um 21:29 |