Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Varia |
Période | 2000 à aujourd'hui |
prachtig lotje porceleinen objecten,
het lotje bestaat uit 7 stuks,
het totaal is in perfecte staat zonder beschadigingen,
het bestaat uit een Japanse vaas van IMARI SAJI Japan,en een deksel vaas van IMARI SAJI Japan,
verder bestaat dit uit 1X deksel bonboniére in de vorm van een appel,
3X porceleinen crazy frogs,
1x beeldje van een mooi meisje,genummerd en getekend,
echt een zeer mooi lotje,dat zijn prijs waard is.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Antwerpen, Belgique |
Le lot se trouve à | Antwerpen, Belgique |
Heure de début | 13-3-2018 à 17:29 |
Heure de fin | 17-3-2018 à 21:29 |