Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 2000 t/m Heden |
prachtig lotje porceleinen objecten,
het lotje bestaat uit 7 stuks,
het totaal is in perfecte staat zonder beschadigingen,
het bestaat uit een Japanse vaas van IMARI SAJI Japan,en een deksel vaas van IMARI SAJI Japan,
verder bestaat dit uit 1X deksel bonboniére in de vorm van een appel,
3X porceleinen crazy frogs,
1x beeldje van een mooi meisje,genummerd en getekend,
echt een zeer mooi lotje,dat zijn prijs waard is.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |
Objectlocatie | Antwerpen, België |
Starttijd | 13-3-2018 om 17:29 |
Eindtijd | 17-3-2018 om 21:29 |