3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Joan Gardy - Artigas - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!
Joan Gardy - Artigas Metamorphose
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ronald Boonacker - Route du Soleil V (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Route du Soleil V (ingelijst)
TechniekAcryl
Afmetingen38 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 195
Marie de Valon - Litho, "Provençaals landschap" kopen? Bied vanaf 30!
Marie de Valon (1948) Frans Litho, "Provençaals landschap"
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Ronald Boonacker - Del Lago, Italië ( Ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Del Lago, Italië ( Ingelijst)
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jacobus Doeser - Berglandschap kopen? Bied vanaf 160!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Berglandschap
TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Ronald Boonacker - Terra di Toscana, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Terra di Toscana, Italië INGELIJST
Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Bernard Munch - Pierres d´Estérel kopen? Bied vanaf 35!
Bernard Munch (1921) Pierres d´Estérel
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Joan Gardy - Artigas - Hommage à A & M Maeght kopen? Bied vanaf 25!
Joan Gardy - Artigas Hommage à A & M Maeght
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Horst Janssen - Lot van 8 boeken, waarvan 1 handgesigneerd door de kunstenaar kopen? Bied vanaf 50!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Lot van 8 boeken, waarvan 1 handgesigneerd door de kunstenaar
TechniekOverig
Afmetingen32.5 cm x 43.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ai Weiwei - Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 220!
Ai Weiwei (1957) Chinees Foto, gesigneerd
TechniekDigitale Print
Afmetingen20 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Gerriet Postma - Gouache met gesigneerde en genummerde monografie in casette kopen? Bied vanaf 455!
Gerriet Postma (1932-2009) Nederlands Gouache met gesigneerde en genummerde monografie in casette
TechniekGouache
Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 455
Carolina Paulussen - Acryl op doek, Written Time (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Carolina Paulussen (1963) Nederlands Acryl op doek, Written Time (Groot)
TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Anton Heyboer - " Als je mij zo bezig ziet..." kopen? Bied vanaf 245!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands " Als je mij zo bezig ziet..."
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen46 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 245
Hugo Demarco - "Relation Couleur II" 1973 - Auflage 200 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 399!
Hugo Demarco (1959) Argentijns "Relation Couleur II" 1973 - Editie - genummerd
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Charles Bragg - ETS: THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans ETS: THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gouache (1965) - Nieuw ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Theo Koster - Gemengde techniek op karton, Twins - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde techniek op karton, Twins - Ingelijst
Afmetingen68.5 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Rob Scholte - Après nous le déluge IV, piëzografie kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Après nous le déluge IV, piëzografie
TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hans Rudolf Giger - "Schlangenlandschaft" - Kooperation mit Martin Schwarz - Auflage 120 - signiert kopen? Bied vanaf 600!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers "Slangenlandschap" 1984-2008 - samenwerking met
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Rob Scholte - Après nous le déluge III, piëzografie kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Après nous le déluge III, piëzografie
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
RAAK Lampen - Willem van Oyen - C1517 - Breukreliëf wandlamp kopen? Bied vanaf 395!
RAAK Lampen (1954-2011) Nederlands Willem van Oyen - C1517 - Breukreliëf wandlamp
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 395
Mark Verdoes - Lot van vier giclées, VogelThuis, KruisBloem, RaamPaard & ZomerIJs kopen? Bied vanaf 1!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Lot van vier giclées, VogelThuis, KruisBloem, RaamPaard & ZomerIJs
TechniekGiclée
Afmetingen33 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Rob Scholte - 1 Night Stand, piëzografie kopen? Bied vanaf 55!
Rob Scholte (1958) Nederlands 1 Night Stand, piëzografie
TechniekGiclée
Afmetingen58 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Bob Bonies - in samenwerking met Frans Molenaar (1989) kopen? Bied vanaf 100!
Bob Bonies (1937) Nederlands in samenwerking met Frans Molenaar (1989)
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Jan Voets - Tafel IV kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel IV
Afmetingen38 cm x 56.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Miriam Slaats - Zeefdruk, All knowledge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Zeefdruk, All knowledge - Ingelijst
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 15
6 biedingen
Jan Wolkers - 'Winterbeelden II' (1995) kopen? Bied vanaf 195!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands 'Winterbeelden II' (1995)
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Miriam Slaats - Zeefdruk, Shoe Freak - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Zeefdruk, Shoe Freak - Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
3 biedingen
Bouke Ylstra - Ets: 'Tevreden roker' (1992) kopen? Bied vanaf 35!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets: 'Tevreden roker' (1992)
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Gert Strengholt - Stadswandeling kopen? Bied vanaf 399!
Gert Strengholt (1948) Nederlands Stadswandeling
TechniekAcryl
Afmetingen73 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Hans Wap - Litho: 'Spinning tops' (1998) kopen? Bied vanaf 40!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho: 'Spinning tops' (1998)
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Frank Lejeune - Zeefdruk, Lakosta People - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
Frank Lejeune (1952) Nederlands Zeefdruk, Lakosta People - Ingelijst (Groot)
Afmetingen103 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Horst Janssen - Lot van 6 boeken waarvan 5 handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 150!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Lot van 6 boeken waarvan 5 handgesigneerd!
TechniekOverig
€ 150
Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink (1958) Nederlands 'Confrontations with Gauguin'
Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Espen Hagen - Silver chief on black | Groot kopen? Bied vanaf 90!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Silver chief on black | Groot
Afmetingen88 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Guillaume Lo-A-Njoe (1937) Nederlands Olieverf op doek - Ingelijst
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Dogon - Xylofoon speler kopen? Bied vanaf 100!
Dogon Xylofoon speler
TechniekBrons
Afmetingen20 cm x 15 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
€ 100
Mark Verdoes - Giclée, 1961 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, 1961 - Ingelijst (Groot)
TechniekGiclée
Afmetingen78 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 3
2 biedingen