Willy Hagenbeek - Stillleben mit Granatäpfeln - Ölgemälde
Diverse auteurs - Flämischer Expressionismus: 4 Bücher
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Krachtige tekening door Rudolf Bremmer
Voorstelling van een staande naakte dame
Losbladig, beeldmaat 40x21
Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'R.B.30'
Tevens gesigneerd en gedateerd op achterzijde: 'R.Bremmer ft 1930'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 18-6-2017 um 20:09 |
Endzeit | 24-6-2017 um 20:09 |