Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Valentin Bakardjiev - Huile sur toile, Dalem
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Krachtige tekening door Rudolf Bremmer
Voorstelling van een staande naakte dame
Losbladig, beeldmaat 40x21
Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'R.B.30'
Tevens gesigneerd en gedateerd op achterzijde: 'R.Bremmer ft 1930'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-6-2017 à 20:09 |
Heure de fin | 24-6-2017 à 20:09 |