Marian Zult - Radierung, ohne Titel – gerahmt
Ineke Watzema-Andriesse - Stillleben Aquarell auf Holz
Jos van Doorn - ABSTRAKTION / FARBLITHO / 79x57cm / RAHMEN / SIG / 1985
Ada Breedveld - Das Herz der Mutter
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie handgesigneerde ets van Salvo.
Kunstenaar: Salvo
Titel: Stilleven
Ets, handgesigneerd. Genummerd 43/50
Afmeting: 34 x 49 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 4-1-2018 um 9:30 |
Endzeit | 19-1-2018 um 8:30 |