Mark Verdoes - Giclée, Spieluhr – gerahmt
Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule – gerahmt
Olivier Julia - Fassaden aus dem 19. Jahrhundert – Radierung – wunderschön gerahmt
Arnoud van den Brink - Foto, Back Street Alfama – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Licht erotische litho door Teun Nijkamp.
Voorstelling getiteld 'The Hot Dog'
Losbladig, zichtmaat 27x40, bladmaat 39x53
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Teunn' en '75'
Getiteld m.o. 'The Hot Dog', genummerd l.o. '45/125'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 22-12-2014 um 21:58 |
Endzeit | 29-12-2014 um 21:58 |