Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Ben Deiman - Foto, Serendipity I - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Licht erotische litho door Teun Nijkamp.
Voorstelling getiteld 'The Hot Dog'
Losbladig, zichtmaat 27x40, bladmaat 39x53
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Teunn' en '75'
Getiteld m.o. 'The Hot Dog', genummerd l.o. '45/125'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 22-12-2014 om 21:58 |
Eindtijd | 29-12-2014 om 21:58 |