Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Litho |
Stil | Abstrakt |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 |
Semi-abstract werk van Teuny Tukker uit 1982. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (50/50). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten wat taperesten boven aan de achterkant, en de randen van het blad zijn licht verkleurd (mogelijk van een voormalig passe-partout). Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 60cm x 48cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Zie omschrijving | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 8-10-2019 um 10:56 |
Endzeit | 3-11-2019 um 19:16 |