Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1982 |
Technique | Lithographie |
Style | Abstrait |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50 |
Semi-abstract werk van Teuny Tukker uit 1982. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (50/50). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten wat taperesten boven aan de achterkant, en de randen van het blad zijn licht verkleurd (mogelijk van een voormalig passe-partout). Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 60cm x 48cm (beeld)
État | |||
État | Bon | ||
Zie omschrijving | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-10-2019 à 10:56 |
Heure de fin | 3-11-2019 à 19:16 |