Sierk Schroder - Frauenporträt
Herman Brood - Hektischer Kopf
Evert Moll - Meerblick mit Figur am Pier
Jan Miechels - einzigartiges abstraktes Werk
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kleurrijk werk van deze onbekende Duitse kunstenaar. Onbekende techniek (waarschijnlijk aquarel), gesigneerd en gedateerd (83) rechtsonder, achter glas en in houten lijst. In goede conditie.
Afmetingen: 62cm x 52cm (incl. lijst), 40cm x 28cm (binnen lijst)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Startzeit | 30-3-2016 um 12:39 |
Endzeit | 10-4-2016 um 15:49 |