Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Wout van Heusden uit 1979. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h47 x b 61cm. Afmetingen voorstelling: h37,5 x b51,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 23-5-2017 um 9:26 |
Endzeit | 28-5-2017 um 19:26 |