Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Wout van Heusden uit 1979. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h65 x b47,5cm. Afmetingen voorstelling: h50,5 x b38 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 23-5-2017 um 9:25 |
Endzeit | 27-5-2017 um 20:25 |