Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Wout van Heusden uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h9,5 x b 49 /cm. Afmetingen voorstelling: h27 x b39,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 23-5-2017 um 9:35 |
Endzeit | 28-5-2017 um 20:40 |