Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
prachtige lithografische voorstelling van fluitspeler met vrouw, door de Spaanse kunstenaar Alvar Suñol. Van deze kunstenaar zijn talrijke kunstwerken te zien in allerlei toonaangevende musea in de wereld. Op stevig Rives papier, formaat 50 x 66 cm, litho grootte 40 x 54 cm. R.o. Potlood gesigneerd en l.o. van oplage voorzien 86/150. In prima conditie.
Expédition | |
Heure de début | 3-10-2015 à 15:57 |
Heure de fin | 10-10-2015 à 15:57 |