Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
prachtige lithografische voorstelling van fluitspeler met vrouw, door de Spaanse kunstenaar Alvar Suñol. Van deze kunstenaar zijn talrijke kunstwerken te zien in allerlei toonaangevende musea in de wereld. Op stevig Rives papier, formaat 50 x 66 cm, litho grootte 40 x 54 cm. R.o. Potlood gesigneerd en l.o. van oplage voorzien 86/150. In prima conditie.
Starttijd | 3-10-2015 om 15:57 |
Eindtijd | 10-10-2015 om 15:57 |