Aldo Londi (1911-2003)
Vetrara keramiek
Bied mee
Afmetingen | 4 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 95
Lid sinds 2014 / Venlo, Nederland
19 aangeboden items / 383 verkochte items
Afmetingen | 18.5 x 13 cm (h x b) |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 2.5 x 33 x 16.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 20 x 16 cm (h x b) |
Gewicht | 3600 g |
Afmetingen | 6 x 11.5 cm (h x b) |
Gewicht | 1145 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 30 x 9.5 cm (h x b) |
Gewicht | 1835 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 17 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2250 g |
Afmetingen | 9 x 15 cm (h x b) |
Afmetingen | 20 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 18 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 23 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 564 g |
Afmetingen | 4 x 26 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 922 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 14 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 28 x 14 cm (h x b) |
Gewicht | 900 g |
Afmetingen | 25.5 x 18 cm (h x b) |
Afmetingen | 31 x 12 cm (h x b) |
Afmetingen | 28 x 12 cm (h x b) |
Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
Afmetingen | 25 x 17 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |