Jan Cremer - Tulpenveld - Verkocht

Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976 kopen? Bied vanaf 300!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976 kopen? Bied vanaf 300!Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976 kopen? Bied vanaf 300!
  • Jan Cremer (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1976
Techniek Litho
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 102 x 72 cm (h x b)
Incl. lijst 125.5 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 11/20
Verkoop goud ingelijst tulpenveld (trilogie) uit particulier bezit.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vierow, Duitsland