Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een heel fraai kunstwerk (getiteld: "straatje met gracht") van de Nederlandse kunstenaar Christiaan Soer (1882-1961). Niet gelijst. Gesigneerd links onder. Doekmaat: 40 cm. x 30 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is ook mogelijk.
Info:
Christiaan 'Chris' Soer (Den Haag 1882-1961) werd in 1882 in Den Haag geboren en bleef daar, met uitzondering van enkele buitenlandse reizen, zijn hele leven wonen en werken. Studiereizen maakte hij naar Belgie, Frankrijk en Duitsland. Opgeleid aan de academie van Den Haag en beinvloed door het impressionisme van de Haagse School schilderde hij stemmingsvolle landschappen, stads- en dorpsgezichten, strandgezichten in Scheveningen en een enkel stilleven. De schilder had een bijzondere gave voor het weergeven van besneeuwde winterlandschappen.Bron ; rkd.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-9-2017 à 11:52 |
Heure de fin | 30-9-2017 à 11:52 |