Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een heel fraai kunstwerk (getiteld: "straatje met gracht") van de Nederlandse kunstenaar Christiaan Soer (1882-1961). Niet gelijst. Gesigneerd links onder. Doekmaat: 40 cm. x 30 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is ook mogelijk.
Info:
Christiaan 'Chris' Soer (Den Haag 1882-1961) werd in 1882 in Den Haag geboren en bleef daar, met uitzondering van enkele buitenlandse reizen, zijn hele leven wonen en werken. Studiereizen maakte hij naar Belgie, Frankrijk en Duitsland. Opgeleid aan de academie van Den Haag en beinvloed door het impressionisme van de Haagse School schilderde hij stemmingsvolle landschappen, stads- en dorpsgezichten, strandgezichten in Scheveningen en een enkel stilleven. De schilder had een bijzondere gave voor het weergeven van besneeuwde winterlandschappen.Bron ; rkd.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 20-9-2017 um 11:52 |
Endzeit | 30-9-2017 um 11:52 |