Dirk Arnoldus Tavenraat - Scène forestière pointilliste - Dessin à l'encre
Kees van Dongen - La Seine ou la Sirene, Litho
Simon de Heer - Fermière avec un bidon de lait dans la cour - Ets
Franco Gentilini - Luisa et Hippolyto dans le tramway - Lithographie - édition de 150 exemplaires
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Origineel werkje van Finn Pedersen
Afmetingen 18 x 13 cm
Techniek: aquarel op papier
Handgesigneerd
Werk wordt verkocht met de lijst die op de foto is weergegeven
Nu voor zeer lage startprijs voor origineel werk van een bekende kunstenaar
Expédition | |
Heure de début | 2-1-2014 à 15:17 |
Heure de fin | 7-1-2014 à 15:17 |