Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtig marmeren beeld /sculptuur 'BILANOIA III' op grijze natuurstenen voet: een schitterend geheel.
Speelse vormen van zuiver marmer, heel typerend voor de kunstenares. Vanuit elk gezichtspunt een ander en verrassend perspectief.
Afm: ca 95 x 65 x 62 cm.In goede staat, wel een zeer klein vochtcorrosie plekje zichtbaar ( zie laatste foto ).
Markant en mooi beeld, een uniek bezit en indrukwekkende blikvanger.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Oss, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Oss, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-4-2017 à 17:58 |
Heure de fin | 12-5-2017 à 17:58 |