Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
NICO BRUIJNESTEIJN
STILLEVEN MET BOEKEN EN ANTIEK CHINESE KOM
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP KARTON IN DE MAAT 20 X 30 CM
gekaderd in een antieke lijst in de maat 30 x 40 cm
Gesigneerd op linnen op de achterzijde
staat is redelijk tot goed, schilderij is niet helemaal goed geplakt op karton
Lijst is in matige staat, de hoeken sluiten niet helemaal goed
Kleine meesters hebben grote toekomst
Expédition | |
Heure de début | 3-3-2015 à 16:13 |
Heure de fin | 15-3-2015 à 16:13 |