Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Artist: Simeon Gonzales
Title: Tu
Medium: Acryl on canvas
Size: 120 cm x 90 cm ,Gesigneerd + certificaat van echtheid
" Tu " Acrylschilderij van Simeon Gonzales uit Cusco Peru, afmeting 120 cm x 90 cm , certificaat van echtheid is aanwezig en het schilderij is aan de voorzijde gesigneerd door Simeon Gonzales.
Dit schilderij zal opgerold verzonden worden in een stevige koker met verzekering en Track & Trace, tevens is het mogelijk om het schilderij door ons opgespannen te laten worden op een Classic 65 mm spielatten frame, vraag gerust naar de mogelijkheden ook wat verzenden en/of bezorgen aan huis betreft.
Simeón González Ayquipa in 1973 geboren in Cusco, Peru is uitgegroeid tot een wonderkind van de kunst. Zijn werk tart de grenzen van de cultuur en de beperkingen van tijd.Simeón González werk is een grote bijdrage aan het abstract expressionisme.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Terneuzen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Terneuzen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-8-2017 à 22:30 |
Heure de fin | 26-8-2017 à 21:30 |