Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te Maastricht van 1945 - 1982.
Maar daar naast een kunstschilder in hart en nieren.
Gouache in zeer goede staat.
Ingelijst H.70 x Br. 50cm, werk H.52 x Br.36 cm.
Gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Speelse Compositie” van Toine Corstjens wordt voor 100% gegarandeerd.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Maastricht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-5-2018 à 13:19 |
Heure de fin | 7-6-2018 à 22:09 |
Le lot se trouve à | Maastricht, Les Pays-Bas |