Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho uit 1931. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Getiteld en genummerd 18/25 linksonder.
Monogram en datum in de steen rechtsonder.
Beeldmaat 24,2 x 29,5 cm. Bladmaat 43,5 x 53,5 cm. Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 2-8-2017 um 21:19 |
Endzeit | 16-8-2017 um 19:19 |