18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Litho uit 1931. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Getiteld en genummerd 18/25 linksonder.
Monogram en datum in de steen rechtsonder.
Beeldmaat 24,2 x 29,5 cm. Bladmaat 43,5 x 53,5 cm. Losbladig.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-8-2017 à 21:19 |
Heure de fin | 16-8-2017 à 19:19 |